Narodilo sa BioLove Baby

ŠTARTUJEME! Nevieme sa dočkať a spúštame našu prvú kategóriu so skvelými jesennými kampaňami. Prečítajte si, ako to všetko začalo.

Prečo sme vznikli?

Veríme v to, čo robíme. Robíme, to čo nás baví. Rozhodli sme sa podeliť o tie najlepšie produkty, na ktoré sme natrafili pri hľadaní toho najlepšieho pre naše bábätko. Na trhu je neskutočný výber výrobkov pre deti, výrobcovia však často krát zabúdajú na to najdôležitejšie, zdravie našich detí. Preto sme venovali veľké množstvo času hľadaniu kvalitných dodávateľov a nezávadných výrobkov, ktoré bez váhania použijeme, pretože zabezpečit čo najlepší štart do života pre bábätka je nesmierne dôležitý. Zároveň zbožňujeme nové výzvy a radi by sme vybudovali viac ako len obyčajný e-shop. Tak ako sme sa tešili z celej prípravy projektu, cez výber dodávateľov, produktov, zostavovania sád, prípravy grafiky a web stránky,  nájdenia vhodného eko balenia, tešíme sa už aj na nové výzvy a postupné napredovanie. Vaša spokojnosť nám bude najväčším zadosťučinením:)

 

Čomu veríme v Biolove?

  • v kvalitu – Ak je výrobok kvalitný, vydrží dlhšie, šetrí peniaze a zároveň znižuje odpad
  • vo výnimočnosť – Ponúkame skvelé veci s nápadom a dokážeme vybudovať viac než len obyčajný e-shop pre ľudí, ktorí hľadajú niečo viac. Budeme sa snažiť vytvoriť miesto, ktoré si naši zákazníci zamilujú. Zaujímavé články, blogy, rady, stále nové kampaňové balíky. S nami sa nudiť nebudete.
  • v udržatelnosť – Každý deň máme príležitosť urobiť niečo pozitívne pre nás, naše deti a nasledujúce generácie. Každý krôčik, akokoľvek malý sa nám môže zdať, sa ráta. Veríme, že dokážete prispieť k zmene spolu s nami.
  • v pekný dizajn –  Kvalita je “must”, dizajn je potešenie
  • náš zákaznik, náš pán –  veríme v silu a návrat malých obchodov, zodpovedný nákup a príjemnú komunikáciu