Kippinsovia dorazili na Slovensko!

Kippins moderní maznáčikovia

Ako prvého by sme vám radi predstavili dodávateľa a produkt, z ktorého sa snáď najviac tešíme. Za Austrálskou značkou maznáčikov Kippins stojí mamička na materskej dovolenke spoločne s manželom. S nápadom na vytvorenie bezpečnej kolekcie maznáčikov pre detičky s výnimočným dizajnom prišli len pred 2 rokmi a už teraz majú nesmierny úspech nie len doma v Austrálii, ale aj v mnohých iných krajinách sveta.

Veríme, že práve Kippinsovia naštartujú tradíciu začleňovania maznáčikov aj do slovenských rodín.

V čom su maznáčikovia Kippins výnimoční?

Sú jemní k pokožke a priateľskí k planéte, vyrobení zo 100 percentnej organickej bavlny (produkty Kippins majú úplnú certifikáciu Global Organic Textiles Standard. Pre viac informácií prosím navštívte www.global-standard.org/) a ručne potlačení organickým atramentom. Škvrny, bodky a praskliny sú súčasťou zážitku a každý Kippin je tým jedinečný. Kippins moderní maznáčikovia na spanie sú vyrobení z organickej bavlny a sú členmi kmeňa najlepších kamošov bábätiek, vhodní na objímanie, maznanie  a nekonečne dobré časy – perfektní pre spanie a hru.

Inšpirovaný prírodou, rozprávkami a divokou predstavivosťou, každý Kippin bol vytvorený jednoduchou grafickou potlačou tvorenou so zámerom o čo najvyšší kontrastný vzor, ktorý bábätká tak veľmi milujú.

Väčšina rodičov súhlasí, že aj v troch alebo štyroch rokoch sú Kippins maznáčikovia stále tými najlepšími kamošmi, takže stojí za to skamarátiť sa s týmto jedinečným priateľom, ktorý bude rásť spolu s nimi.

  • Testované podľa Európskych štandardov (CE, EN71), Austrálskych a USA štandardov.

  • Vhodné pre novorodencov 0+

  • Eticky vyrobené

  • Je možné prať a sušiť v šetrnom programe