Prečo si zvoliť prírodné produkty?

Všade počúvame množstvo informácii o tom, čo všetko je zlé, nebezpečné, čomu by sme sa mali vyhýbať, čo je nutné sledovať. Informácie sú mätúce a častokrát si protirečia. Na druhej strane až neskôr zisťujeme, že to čo jeme my a  naše deti, čo denodenne používame v domácnosti, s čím sa hrajú naše deti, čo si obliekame alebo čo používame v starostlivosti o telo nám spôsobuje problémy, ktoré si s tým nespájame.(Konkrétnejšie sa týmto chemikáliam budeme venovať v ďaľšom blogu).
Najmä ak ide o veci pre detičky, povieme si, ak by to bolo naozaj také škodlivé, nemohli by to vyrábať. Bohužial nie je to pravda, dokonca ani pri detských produktoch. Väčšine výrobcov nejde o naše zdravie, ale len o vlastné zisky. Roky neupravované normy im nezakážu vyrábať detské oblečenie, hračky či kozmetiku bez nebezbečných chemikálií. A tak  dlhodobo otravujeme seba aj našich blízkych množstvom chemikálii.
Zároveň nevedome mnohokrát podporujeme detskú prácu a zdieranie už tak chudobných ľudí žijúcich na druhej strane zemegule.
 
Cena za takéto oblečenie je síce lákavá, ale daň za to platia iní. Sme to my a naše deti, kto to môže zmeniť svojim nelahostajným a zodpovedným prístupom!
Práve preto si myslíme, že vybrať si, co najprírodnejšie produkty a ešte k tomu od menších spoločností, ktoré sa venujú tomu, čo majú radi,  je tá najlepšia voľba, najmä pri produktoch pre detičky. Našťastie existujú spoločnosti, ktorým záleží na tom, aby došlo k pozitívnej zmene. Sú to po väčšine malé rodinné firmy, ktoré sa snažia podnikať eticky a nemyslieť len na svoje zisky. Sme radi, že práve takéto spoločnosti nájdete v našej ponuke, či už ide o výrobcov oblečenia z organickej bavlny, prírodnej kozmetiky, hračiek a produktov každodennej starostlivosti.
 

 Keď sa raz rozhodnete pre zmenu, radi Vám ju sprostredkujeme:)

Viac o nás a našej misii nájdete v sekcii O nás