15 inšpirácii ako zútulniť detskú izbu baldachýnom a dekoračným balónom Filibabba

Ak rozmýšľate ako spríjemniť a zútulniť v detskej izbe kútik s posteľou alebo čítací kútik, tak baldachýn je tá najlepšia voľba. Deti majú pocit súkromia, aj bezpečia zároveň. Posteľ alebo kútik na zemi stačí potom už len patrične dodekorovať vankúšmi a prípadne inými doplnkami. Nám sa veľmi páči práve kombinácia so závesným Filibabba balónom.

V našom eshope nájdete baldachýny značky Filibabba, ktorých zloženie je 100% organická bavlna. Sú minimalistické, štýlové a ľahké. Ich výška je 250cm a šírka 50cm. Máme skladom 5 farieb: biely, šedý, jemno ružový, ružový a tmavomodrý.

Závesný balón Filibabba je ručne vyrobený z recyklovaných materiálov. Košík je vyrobený z prírodného prútia a blón z recyklovaného papiera. Aktuálne máme skladom tieto farby a veľkosti. Žltý blón – s priemerom 20cm a 10cm, olivovo zelený 10cm, bledomodrý 10cm a sivý 20cm.

Nech sa páči, tu sú naše inšpirácie. Baldachýny v kombinácii s Filibabba dekoračným balónom.

Samotný balón ale nemusíte umiestniť len pod baldachýn. Vynikne napríklad aj na drevenej konštrukcii domčekovej postele, na poličke alebo zavesený len tak v priestore na lampa alebo pri stene.

Príjemné, útulné bývanie želáme :),

Katka a Nina

Zdroje obrázkov: (1) IG @mieisak (2) IG __alltagsheldin__ (3) Pinterest.com (4) IG @tr_holmen (5) @roccoenmisofa (6,7,8) IG @houseoflovgren (9) @nataliejohnsson_ (10) IG @tinymag_ (11) IG @tthese_beautiful_thingss (12) IG @katkarosival (13) IG @harpan1903 (14,15) Pinterest.com