1. Rodinná firma

BioLove ja malá rodinná firma, ktorá vznikla pred narodením nášho syna. Starostlivý výber, ktorý sme venovali hľadaniu výrobkov pre ňho sme pretavili najprv do e-shopu a od roka 2018 aj do kamennej prevádzky v Pezinku. Všetky výrobky  sme poctivo vybrali, aby zastupovali to, v čo veríme a s čím sa stotožňujeme.

3. Ohľaduplné produkty

Naše kategórie su zostavené s láskou a dôrazom na bezpečnosť a kvalitu. Snažíme sa o výber značiek, ktoré ponúkajú kvalitu, ale dbajú pri tom aj na našu planétu, aby si ju naše deti a ďalšie generácie mohli tiež užiť v plnej kráse.

2. Dynamický e-shop 

BioLove nie je statická stránka, ale miesto, kde dúfame, že sa budete radi vracať po nové produkty, ale aj nápady, rady a inšpirácie. S našim dynamickým e-shopom sa nudiť určite nebudete. Doprajte si čas s Vašimi blízkymi a hľadanie toho najlepšieho nechajte na nás!

4. Doručenie

Chceme, aby ste sa zo zakúpeného tovaru mohli tešiť čo najskôr. Ak je tovar na sklade, spravidla do 2 pracovných dní sa z neho môžete tešiť doma. Balíky zasielame kuriérom GLS.

Filozofia BioLove

Naša filozofia je jednoduchá – vybrať najlepšie a najkvalitnejšie prírodné produkty a dopriať Vám potešenie z úžasnych výrobkov, balenia a celej myšlienky skrytej za každým nápadom.

[icon_box separator=”without_separator” icon=”basic-heart” icon_color=”#b7cd9a”]

Spojenie lásky k najbližším, k prírode a peknému dizajnu

[/icon_box]

[icon_box separator=”without_separator” icon=”weather-sun” icon_color=”#b7cd9a”]

Dôveruj svojej značke! Kvalitné a bezpečné výrobky bez kompromisov. 

[/icon_box]

[icon_box separator=”without_separator” icon=”ecommerce-gift” icon_color=”#b7cd9a”]

Dynamický e-shop. Množstvo nápadov, nové produkty, balíky každý týždeň.

[/icon_box]

Páči sa Vám čo robíme? Alebo aj nie?

Dajte nám vedieť!

Budeme vďační za akékoľvek pripomienky či odkazy.